SDN7254FWGWG1-V2

SDN7254FWG1-V2 a se yon ITU-T.984.x ki baze sou ak IEE 802.3ah ki baze sou XPON HYBRID SOUU ki sipote 2.x ki baze sou ak IEE 802.3ah ki baze sou XPON HYBRID SOUU ki sipote 2.5G downstream ak 1.25G Gandwidth en pou GPON ak sipote 1.25G downstream ak 1.25G en rev pou GEPON. Li sipote Doub Mode (GEPON ak GPON), ka jwenn akse GEPON / GPON OLTS. Li ofri 1 * SC / APC oswa SC / UPC GEPON / GPON po ak 1 * Gigabit, 1 * 100Mbps ak 1 * FXS po osi byen ke yon 300Mbps Wi-Fi Router pou fil ak san fil koneksyon entenet. SDN7254FWG1-V2 sipote plen Akey Gateway karakteristik, tankou koneksyon miltip WAN, VLAN, QoS, elatriye. Li se yon pri efikas Wi-Fi GPON SOUT / GEPON ONU pou Fib nan deplwaman yo kay.

Pwodwi detay

Karakte prensipal yo


  •   ITU-T G.984.x GPON estanda

  •   Konpatib ak Huawei, ZTE, Fibhome, Nokia, CHIMA GPON OLTS

  •   IEE 802.3ah estanda GEPON

  •   Konpatib ak Huawei, ZTE, Fibhome, Nokia, CHIMA GEPON OLTS

  •   Ofri 1 * SC / APC oswa SC / UPC PO AVETISMAN

  •   Sipote 1.25G en ak 2.5G downstream

  •   Ofri1 * SC / APC oswa SC / UPC GEPON PO AVETISMAN,

  •   Sipote 1.25G en ak1.25G downstream

  •   Ofri 1GE + 1FE LAN po yo ka configuré nan tou de wout oswa mod pon

  •   Ofri 1 * FXS po pou vwa bon jan kalite segonde sou IP deplwaye

  •   Ofri 300Mbps Wi-Fi Routeur karakteristik

  •   Max 1:128 Fib rapo pou GPON, distans max transmisyon ka rive nan 20km

  •   Max 1: 64 Fib rapo pou GEPON, distans max transmisyon ka rive nan 20km

  •   Koneksyon miltip WAN, ofri sevis diferan sou po LAN diferan

  •   Sipote AES 128-ti jan chiffres ak kle oblije chanje, améliorer sekirite transmisyon

  •   Sipo 8 Tconts ak 32 GEM po ID, pemet sevis miltip sou yon sel abonnés CPE

  •    SipoTE FEC (Forward Ere Koreksyon), asire transmisyon segonde serye ak egzak done

  •   Sipote Rich kouch 2 karakteristik Jesyon, aplikab nan rezo yo ISP pi gwo ISP

  •   Sipo FBA (Fleksib Pleasant Assignation), dinamik plase Pleasant otomatikman

  •   Sipote Dinamik Pleasant Alocation (DBA), Smarter Pleasant plasman ak itilizasyon

  •   Segonde sekirite, done chiffres nan direksyon en ak downstream

  •   Sipo L2 oblije chanje karakteristik, tankou IEEE802.1Q VLAN, 802.1P QoS, elatriye.

  •   Sipo OMCI ak TR069 Jesyon, jere abonnés advese

  •   Sipote IPv4 ak IPv6, tre aplikab nan tou de kalite IP ki baze sou rezo

Paramet teknik

GPON paramet

  • ITU-T G.984.x GPON, bati-an ak yon -30dBm BOSA

  • SC / UPC oswa SC / APC Connector

  • 1310nm endividyel & 1490nm downstream

  • Sipo G.984.1 Karakteristik jeneral

  • Sipo G.984.2 Medya fizik Depandan (PMD) kouch Sipo Espesifikasyon G.984.3 Transmisyon kouch sipo espesifikasyon G.988 OMCI

  • GPON transmet pouvwa transmet: 0.5-5dBm

  • Optik resevwa sansiblite: -30dBm

  • Transmisyon longedonn: Upstream: 1310nm / Downstream: 1490nm Sipo 1: 128 Fib Rapo nan distans transmisyon 20km.

  • Fib transmisyon kab: G.652 Single mod optik fib kab Configurable AES dekripsyon sou chaj downstream.

  • Configurable FEC sou tou de en chaj en ak downstream chaj. Multi-Aplikasyon processeur keu pou koneksyon dedye pou nan-bann.

  • Ogmante debogaj GPON ak fonksyon dyagnostik.

  • Sipo jiska 8 Transmisyon Veso (T-Cons), 32 PO GEM Sipo NSR / SR dinamik Alocation Dinamik (DBA)

  • Sipo pou Forward Ere Koreksyon (FEC) Maksimom 2.5 Gbps Downlink / 1.25 Gbps Uplink Sipo Pou Peye gaz

Kay Gateway / CPE Karakteristik

  • Multi-WAN, sipote jiska 8 WAN koneksyon Sipo Wout ak / oswa Bridged WAN

  • Po Liaison, Done / VoIP / sevis IPTV ka mare nan diferan PO LAN

  • Configurable VLAN ID pou chak KESYON CONfigurable QoS configurable pou chak wan Multi-sevis mare nan MENM WAN

    Karakteristik rezo

  • MAC Aprantisaj, 1K MAC adres tab Bridged oswa Wout rezo mod RIP v1, v2 pou wout

  • Estatik Wout, dinamik wout, dns Proxy,

  • IPv4 & IPv6 TCP, UDP, RTP, SNTP, NAT, DHCP, DNS

  • IEEE802.1Q VLAN, po VLAN

  • IEEE802.1x, MAC, IP, oswa TCP / UDP ki baze sou ACLs

  • po bandwidth kontwol, IEEE802.3x koule kontwol tanpet: Emisyon / Multicast / unknown unicast, ARP

  • Port Izolasyon, po Miror, Auto MDI / MDIX IEE802.1d STP, Port Loop deteksyon

  • IGMP v2, v3 & IGMP Snooping pou IPv4 MLD v2, v3 & MLD Snooping pou IPv6

Paramet GEPON

  • IEEE 802.3ah GEPON estanda, sipo estanda OAM CTC 2.1, 3.0 Lachin Telecom GEPON estanda

  • Bati-an ak yon BOSA, SC / UPC oswa SC / APC Connector

  • 1310nm longedonn nan upstream & 1490nm longedonn nan ravin GEPON transmet pouvwa: 0.5-5dBm,

  • Optik ki ap resevwa sansiblite: -28dBm

  • 1:64 Fib Rapo nan distans transmisyon 20km.

  • Fib transmisyon kab: G.652 Single mod optik fib kab 1 LLID (Idantifikasyon link lojik)

  • Sipo 1 LOID (lojik SOU Idantifyan) Sipo Trip Achte algorithm chifreman

  • Sipo pou NSR / SR dinamik Bandwidth Allocation (DBA) Sipo pou pi devan Ere Koreksyon (FEC)

  • 4 QoS kesyon & SP Dispatching Algorithm sou PON Maksimom 1.25Gbps Downlink / 1.25Gbps Uplink Sipo pou mouri gaz


    300Mbps Wi-Fi Karakteristik Routeur

  • Ofri yon IEEE802.11n Wi-Fi Router

  • 2.4GHz frekans 2 LAN LAN po, 1GE ak po 1FE

  • MIMO, sipo 2-IN-2-OUT, Max 300Mbps Wi-Fi atrave

  • Wi-Fi Distans transmisyon: 150m pou andedan kay la, 300m pou deyo WPS yon sel-kle pwoteksyon sou rezo Wi-Fi ou

  • Sipo DHCP, IP estatik ak PPPoe

  • DHCP seve, DHCP Rele, DHCP Kliyan, Estatik IP woutin estatik soti nan IP sous pou destinasyon IP

  • Firewall, NAT, NAPT, UPnP

  • DDNS, DMZ lame, po Voye

  • 64 / 128 ti jan WEP, IEEE802.1x, WPA ak WPA2 otantifikasyon Max 4 SSID difize, KACHE SSID

  • Otomatikman chwazi kanal la siyal pi bon

  • STA mutual izolasyon ak tab ACL ki baze sou Mac Akse Wi-Fi Multimedya (WMM), ranfose QoS pou pake miltimedya

Karakteristik jesyon

  • Serial antretyen koodone le li sevi avek UART entenet UI Jesyon

  • OMCI & Jesyon NMS

  • CLI lod jesyon liy jesyon FTP / TFTP / HTTP Auto Jesyon Pwovizyon TR069 ACS jesyon



    QoS

  • IEE802.1P QoS, DSCP, TOS:

  • SP, WRR, SP + WRR dispatching Algorithm Sous & DST-MAC ki baze sou QoS

  • VLAN ID, VLAN Priyorite ki baze sous QoS sous DST-IP ki baze sou QoS


Materyel materyel

  • Bati sou yon GPON pwisan / GEPON Soc, 950MHz

  • CPU kouvri ak inite refwadisman. Sipote Materyel NAT.

  • vini ak yon 512Mb 16-ti jan DDR3 SDRAM,

  • vini ak yon 1Gb Nand Flash

  • 1 * GPON / GEPON SC / APC oswa SC / UPC po, 2.5G / 1.25G downstream, 1.25G upstream

  • 1GE + po 1FE

  • 300Mbps Wi-Fi routeran,

  • 2 * 5dBi anten eksten

  • 1 * FXS po, telefon analog sipo.

  • IEE802.3x koule kontwol plen duplex ak mwatye duplex, ki ap dirije limye: pouvwa, PON, PET, PET, ENTENET, VOIP, FE, Wi-Fi, WPS

  • Eksten pouvwa eksten, DC 12V, 0.5A-1A

  • 4KV pwoteksyon Surge

  • Desktop ak mi mon konsepsyon, lojman plastik

VoIP paramet

  • Ofri 1 * FXS po pou koneksyon Telefon

  • SIP V1, V2 (RFC3261, RFC32622, RFC3264, RFC3265)

  • SIP & H.248, sipo enskri kont 2 SIP G.711, G.723.1, G.729A-8kbps, G.726, G.722, ILBC

  • kod vwa yo

  • DTMF Deteksyon ton, DTMF Ton Rele, plizye rele Ton, FSK ID moun kap rele Prezantasyon ID Rele Prezantasyon Idantifikasyon Restriksyon

  • Rele transfe, rele transfe, rele, konferans twa-fason, elatriye.

  • QoS ak TOS asire pake vwa pase nan nan priyorite

  • Sipo RFC62 pwotokol echo, Sipo Digital Map configuration


    Entewoperab GPON OLT model

  • CHIMA SGT8000A, SGT8016A, SGT8000B,

  • SGT8016B, SGT9000B seri GPON OLTS

  • HUAWEI MA5680T, MA5606T, MA5683T GPON OLTs

  • [Huawei R11 / R13 / R15 / R17 / R18 vesyon entewoperab]

  • ZTE C220, C300, C320 GPON OLTs

  • [Tout ZTE OLT vesyon mikrolojisyel entewoperab]

  • Fibhome AN5516-01, AN5516-02 GPON OLTS

  • [Fibhome RP700, RP1000 vesyon entewoperab]

  • Alcatel Lucent 7342, 7360 ISAM GPON OLTs

  • Nokia 7360 ISAM GPON OLT

  • LSCABLE LST20016 GPON OLT

  • ERICSSON BM1500 GPON OLT

  • AURORA Trident7, T7-PIM-8802 / COLT GPON OLT

  • ZHONE MX-180 / 280, MXK 319, 819, 823, MXK-F1419, MXK-F1421

    Entewoperab GEPONOLT model

  • CHIMA SNA8800, SNA9000T seri

  • Huawei MA5680T, MA5683T OLT

  • Huawei R11 / R13 / R15 / R17 / R18 vesyon entewoperab]

  • ZTE C200, C220, C300 seri OLTs

  • [Tout ZTE OLT vesyon mikrolojisyel entewoperab]

  • Fiberhome AN5506, AN5516 OLTs

  • [Fibhome RP700, RP1000 vesyon entewoperab]

  • Furukawa, Corecess GEPON OLTs


Materyel entefas

1*GPONSC / APC oswa SC / UPCorevwa

2* 5dBi direksyon anten eksten

1* 10 / 100 / 1000Base-Tx GEporevwa

1 * Reyajiste bouton

1*10 / 100Base-Tx Vit Ethernet po

1 *PWRSou / Sou bouton chanje

1 * FXS Po VoIP

1 * Wi-Fi sou / sou bouton

1 * Pouvwa Ekipman pou Jack

1 * WPSBzoton

9DirijezepolEndikeOubyenzepol

Pouvwa, PON, PET, entenet, VoIP, GE,FeW, Wi-FmwenWPS

Tab spesifikasyon

Standa

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3ah, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1P,

IEEE802.1D, IEEE802.11b/g/n, ITU-T.G.984.1, ITU-T.984.2, ITU-T.984.3, ITU-T984.4

Topoloji

Star Topoloji

Uplinkporevwa

1 GPON / GEPON Uplink po, SC / UPC oswa SC / APC Connector

G / EPON Distans transmisyon

Jiska 20km

Downlinkporevwa

1 * 10 / 100 / 1000Base-Tx Gigabit LAN

1 * 10 / 100Base-Tx Vit Ethernetporevwa

po vwa

1*FXS po

veye-Fiks

IEEE802.11b / g / nou 300Mbps Wi-Fi Routeuter

Endikate ki ap dirije

Pouvwa, PON, PET, ENTENET, VoIP, GE, FE, Wi-Fi, WPS

Ethernet Kab

10Base-Tx: UTP kategori 3, 4,5, jiska 100mm 100Base-Tx: UTP kategori 5, jiska 100m

1000Base-Tx: UTP kategori 5, 5E, 6, jiska 100mm

Fib Kab

8.3μm, 8.7μm, 9μm ak 10μm yon sel mod fib kab

Ekipman pou pouvwa

AC100-240V, DC 12V,0.5A-1A, Eksten pouvwa eksten, 4KV Pwoteksyon Operasyon

Tanperati imidite


Tanperati

Imidite

Travay

0 ° C - 45 ° C

10% - 90%

Rete kanpe

-40 ° C - 70 ° C

5% - 90% RH


Hot Tags: sdn7254fwg1-v2, Lachin, manifaktire, founise, faktori, achte, bon mache, esansyel, pri, pri ki ba

Rechèch

You Might Also Like