4LAN 2FEX WIFI CATV ONU

SON8368MVWT se yon seri de IEEE802.3ah ki baze sou GEPON ONU ki fèt pou itilizatè lakay ak biwo. Li ofri 4 pò Ethernet LAN, 2 pò FXS, yon Router WiFi 300Mbps ak yon pò RF CATV, konbine done, VoIP ak CATV sèvis nan yon sèl aparèy. Koòdone uplink li yo se yon pò GEPON SC, sipòte 1.25G pou en ak 1.25G pou en.

Pwodwi detay

SON8368MVWT GEPON ONU:

SON8368MVWT se yon seri de IEEE802.3ah ki baze sou GEPON ONU ki fèt pou itilizatè lakay ak biwo. Li ofri 4 pò Ethernet LAN, 2 pò FXS, yon Router WiFi 300Mbps ak yon pò RF CATV, konbine done, VoIP ak CATV sèvis nan yon sèl aparèy.

Koòdone uplink li yo se yon pò GEPON SC, sipòte 1.25G pou en ak 1.25G pou en.

Bati pou deplwaman FTTx, li sipòte pwisan kay pòtay / karakteristik CPE, tankou miltip WAN, QOS, VLAN, firewall, akl, elatriye Li se yon Entènèt Done, Vwa, CATV ak WiFi tout-an-yon sèl GEPON CPE pou deplwaye Triple Jwe rezo sou fib sèl.


Main karaktè

  • IEEE802.3ah estanda, konpatib ak Huawei, ZTE, Fiberhome, CHIMA GEPON OLTs.

  • Ofri 1 GEPON WAN Port, sipò 1.25G en ak 1.25G en

  • 4 * Ethernet LAN pò, sipòte 4FE oswa 4GE oswa 2GE + 2FE pò

  • 2 * FXS pò pou vwa kalite siperyè sou deplwaman IP

  • Ofri 1 CATV RF pò, sipòte segondè bon jan kalite transmisyon imaj televizyon sou Fibre 1550nm.

  • Ofri yon Router WiFi 300Mbps pou aplikasyon pou WiFi Kay

  • Kouch 3 Kay Gateway / CPE karakteristik ak Materyèl NAT, sipòte miltip WAN, Route / Bridge mòd, elatriye

  • Kouch 2 oblije chanje, sipòte 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, kontwòl Bandwidth, Spanning Tree, elatriye

  • Port Obligatwa, diferan pò LAN kapab asiyen avèk sèvis WAN diferan

  • 1:64 Fibre rapò, distans transmisyon max ka rive jwenn 20km

  • Sipò AES transmisyon done transmisyon, amelyore sekirite transmisyon

  • Sipò FEC (Forward Correction Error), asire transmisyon segondè serye ak presi

  • Sipò pou Alokasyon Dynamic Bandwidth (DBA), pi entèfas plasman lajè ak itilizasyon.

  • Lokal ak Remote Jesyon, sipò WEB, ftp / TFTP / HTTP Auto Provisioning, TR069, NMS jesyon.

  • IPv4 ak IPv6, asire ke konpatibilite ak Itilite nan tou de tip kalite rezo IP.


GEPON Paramèt

IEEE802.3ah Gepon estanda, OAM estanda sipò

CTC 2.1, 3.0 Lachin Telecom Gepon estanda

Bati-an ak yon 2 * 10 SFF pake GECE transceiver, SC / APC Connector 1310nm longèdonn nan en ak longè longè 1490nm nan transpò GEPON downstream voye pouvwa: 0.5-5dbm, k ap resevwa sansiblite: -27dbm 1:64 Fibre optik rapò nan 20km transmisyon distans .

Fib transmisyon kab: G.652 Single mòd optik fib kab

Sipò 1 LLID (Idantifikatè Link lojik)

Sipò 1 LOID (Idantifikatè ONU ki lojik)

Sipò pou Triple algorithm Encryption chifreman

Sipò NSR / SR Dynamic Alokasyon Bandwidth (DBA)

Sipò Forward Koreksyon Erè (FEC)

4 kes ke QOS & SP Dispatching Algorithm sou PON

Maksimòm 1.244Gbps Downlink / 1.244Gbps Uplink

Sipòte Dyap Gasp


Kay Gateway / Features CPE

Multi-WAN, sipòte jiska 8 WAN Koneksyon Sipò Route ak / oswa Bridged WAN

Port Obligatwa, Done / VoIP / IPTV sèvis ka mare nan pò diferan LAN

Configurable VLAN ID pou chak WAN Configurable QOS ke moun kap kriye pou chak WAN

Multi-sèvis mare nan WAN a menm


CATV Paramèt

Bati-an WDM koupleur, konbine 1550nm longèdonn pou CATV CATV ranje frekans: 40 ~ 860Mhz (STV Si ou vle: 40 ~ 2200MHZ) RF 75ohm Coaxial kab TX pò: Metric F oswa Angletè F

RF pwodiksyon pouvwa: ≥ 80dBuV nan opinyon optik pouvwa = -6dBm

Band Flatness: TV ± 1dB, (Si ou vle: STV ± 2dB)

CNR ≥47dB, CSO ≤ 61dB, CTR ≤ 61dB

Sipò Pèmèt oswa enfim sèvis CATV adistans


Rezo Features

MAC Aprantisaj, 4K MAC adrès tab

Bridged oswa Route mòd rezo

Sipòte RIP v1, v2 pou routage

Wout estatik, dinamik wout, dns proxy,

IPV4 & IPV6 TCP, UDP, RTP, SNTP, NAT, DHCP, DNS IEEE802.1Q VLAN, Port VLAN

IEEE802.1x, MAC, IP, oswa TCP / UDP ki baze sou ACL

Port kontwòl Bandwidth, kontwòl IEEE802.3x kontwòl tanpèt: difizyon / multikast / unicast enkoni, ARP

Port izolasyon, Port Mirror, Auto MDI / MDIX IEEE802.1d STP, Port Loop detection

IGMP v2, v3 & IGMP Snooping pou IPv4

MLD v2, v3 & MLD Snooping pou IPV6


VoIP Paramèt

Ofri 2 FXS pò pou koneksyon telefòn

2 Apèl ka fè / resevwa menm tan an

SIP V1, V2 (RFC3261, RFC3262, RFC3264, RFC3265)

SIP & H.248, sipò enskri 2 kont SIP

G.711, G.723.1, G.729A-8kbps, G.726, G.722, ILBC vwa Kodèk DTMF Tone Deteksyon, DTMF Tone Relay,

Miltip Rele Tone, FSK apèl ID

Rele Prezantasyon Idantifikasyon liy

Rele Restriksyon Idantifikasyon liy

Rele transfere, rele transfè, rele kenbe, twa-fason konferans, elatriye QOS ak TOS asire pake vwa pase nan priyorite Sipò RFC62 Echo pwotokòl,

Sipò pou T.38 Faks machin

Sipò pou digital konfigirasyon kat


QOS

IEEE802.1P QOS, DSCP, TOS:

SP, WRR, SP + WRR dispatch Algorithm Sous & DST-MAC ki baze sou QOS

ID VLAN, Vlan Priyorite ki baze sou QOS

Sous DST-IP ki baze sou QOS


Entèwotab Gepon OLT Modèl

CHIMA SNA8800, SNA9000T seri Huawei MA5680T, MA5683T OLTs

ZTE C200, C220, C300 seri OLTs Fiberhome AN5516 OLT


Jesyon karakteristik.

Seri antretyen koòdone lè l sèvi avèk UART

Jesyon Web UI

OAM & NMS Jesyon

CLI jesyon liy lòd

Ftp / TFTP / HTTP Jesyon Jesyon Otomatik TR069 ACS jesyon


300Mbps WiFi routeur karakteristik

Ofri yon IEEE802.11n WiFi Routeur, frekans 2.4GHz

4 LAN pò, sipòte 4FE oswa 4GE oswa 2GE + 2FE pò

Mimo, sipò 2-IN-2-OUT, Max 300Mbps debi fil

Distans transmisyon fil: 150m pou andedan kay la, 300m pou deyò WPS yon sèl kle kle pwoteksyon sou rezo wifi ou

Sipò DHCP, Statik IP ak PPPOE

DHCP sèvè, DHCP Relay, DHCP Kliyan, Statik IP assignation

Estatik Routing soti nan IP sous nan destinasyon IP

Firewall, NAT, NAPT, UPnP

DDNS, DMZ lame, Port Forwarding

64/128 ti jan WEP, IEEE802.1x, WPA ak WPA2 otantifikasyon

Max 4 SSID difize, kache SSID

Otomatikman chwazi chanèl siyal ki pi bon

STA izolasyon mityèl ak ACL tab ki baze sou MAC aksè

Wifi Miltimedya (WMM), ranfòse QOS pou pake miltimedya


Materyèl paramèt

Bati sou pwisan GEPON SOC, Doub Nwayo CPU nan 400Mhz

Materyèl sipò NAT.

16-ti jan DDR3 SDRAM, vini ak yon 1GB DDR3 SDRAM

Nand Flash, vini ak yon 1Gb Nand Flash

1 * GEPON SC Port, 1.25G en, 1.25G en

4 LAN pò: sipòte 4FE oswa 4GE oswa 2GE + 2FE pò

1 * 300Mbps WiFi routeur,

2 * 7dB oswa 2 * 5dB ekstèn antèn opsyonèl

2 FXS pò, telefòn analòg sipò ak T.38 faks machin.

IEEE802.3x kontwòl koule Full duplex ak mwatye duplex,

Dirije Limyè: PWR, PON, Los, WAN, VoIP1-2, LAN 1-

LAN4, WiFi, WPS, televizyon, USB

Ekstèn pouvwa ekipman pou, DC 12V, 1 ~ 2A.


Materyèl Interfaces

 

1 * GEPON WAN pò yo

2 * 5dB oswa 2 * 7Db antèn antèn (2T2R)

4 Pò LAN

1 * WiFi bouton

2 * FXS VoIP Pò

1 * WPS bouton

1 * 300Mbps WiFi routeur

1 * bouton Reyajiste

1 * CATV RF pò

1 * USB pò

Pouvwa pouvwa: DC 12V, 1 ~ 2A

1 * dirije sou / Off bouton

Endikasyon ki ap dirije:

Modèl 4FE: Pouvwa, PON, LOS, WAN, VoIP1, VoIP2, FE1, FE2, FE3, FE4, WIFI, WPS, televizyon, USB

2GE + 2FE Modèl: Pouvwa, PON, LOS, WAN, VoIP1, VoIP2, GE1, GE2, FE3, FE4, WIFI, WPS, televizyon, USB

Modèl 4GE: Pouvwa, PON, LOS, WAN, VoIP1, VoIP2, GE1, GE2, GE3, GE4, WIFI, WPS, televizyon, USB

Tablo Espesifikasyon  

Nòm

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3ah, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1P,

IEEE802.1D, IEEE802.11b / g / n, RFC2543, RFC3261, RFC3262, RFC3264, RFC3265

WAN Port

1 * GEPON WAN Port, SC / APC konektè

 

Pò LAN

4 Pò LAN

SON8368MVWT seri ofri 4 FE pò

SON8368MVWG2T seri ofri 2GE + 2FE pò yo

SON8368MVWG4T seri ofri 4GE pò yo

VoIP Pò

2 * FXS Port

CATV Port

1 CATV RF Port

WiFi

IEEE802.11b / g / n 300Mbps WiFi routeur

Si ou vle 2 * 5dB oswa 2 * 7dB antèn

Ethernet kab

10Base-Tx: UTP kategori 3, 4,5, jiska 100m

100Base-Tx: UTP kategori 5, jiska 100m

1000Base-Tx: UTP kategori 5, 5E, 6, jiska 100m

Fib Kab

8.3 μ m, 8.7 μm , 9 μm ak 10 μ m sèl fib kab mòd

Ekipman pou pouvwa

AC110-240V Antre, DC 12V, 1 ~ 2A pwodiksyon

 

Tanperati ak imidite


Tanperati

Imidite

Travay

0 a 50 ℃

10% - 90%

Standby

-20 a 70 ℃

5% - 90% RH






Lòd Enfòmasyon

Modèl NON.

Deskripsyon

Avi: Tout modèl sipòte Router oswa Bridge mòd, oswa mòd Router / Bridge mele

 

 

 

4 Modèl FE

SON8368MT

4FE + 1 CATV RF GPON ONT

SON8368MVT

4FE + 2FXS + 1 CATV RF GPON ONT

SON8368MWT

4FE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 5dB antenn

SON8368MWT-7dB

4FE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 7dB antennas

SON8368MVWT

4FE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 5dB antenn

SON8368MVWT - 7dB

4FE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 7dB antennas

 

 

 

2GE + 2FE Modèl

SON8368MG2T

2GE + 2FE + 1 CATV RF GPON ONT

SON8368MVG2T

2GE + 2FE + 2FXS + 1 CATV RF GPON ONT

SON8368MWG2T

2GE + 2FE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 5dB antennas

SON8368MWG2T-7dB

2GE + 2FE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 7dB antennas

SON8368MVWG2T

2GE + 2FE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 5dB antennas

SON8368MVWG2T-7dB

2GE + 2FE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONT, 7dB antenn

 

 

4 Modèl GE

SON8368MG4T

4GE + 1 CATV RF GPON ONU

SON8368MVG4T

4E + 2FXS + 1 CATV RF GPON ONU

SON8368MWG4T

4GE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONU, 5dB antenn

SON8368MWG4T-7dB

4GE + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONU, 7dB antennas

SON8368MVWG4T

4GE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONU, 5dB antenn

SON8368MVWG4T-7dB

4GE + 2FXS + 300M WiFi + 1 CATV RF GPON ONU, 7dB antennas


Hot Tags: 4lan 2fex wifi catv onu, Lachin, manifaktirè, founisè, faktori, achte, bon mache, esansyèl, pri list, pri ki ba

Rechèch

You Might Also Like